فروشگاه تخصصی ابزار بورس

زمان عرضه بلاک چین تلگرام رسما اعلام شد : تا ۹ آبان عرضه می شود

زمان عرضه بلاک چین تلگرام رسما اعلام شد : تا ۹ آبان عرضه می شود

شبکه بلاک چین تلگرام که زمان زیادی همه منتظر آن هستند سرانجام طبق بیانیه رسمی که منتشر شده قرار است تا اواخر اکتبر یعنی تا 9 آبان ماه عرضه شود.

دیروز پیامی در کانال TON Board تلگرام پیامی منتشر شد که در آن این کمپانی اعلام کرد که سرمایه گذاران اصلی درباره این که زمان عرضه بلاک چین تلگرام اواسط آبان ماه است، در جریان قرار گرفته اند.

نرم افزار ساخت کلید TON در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته و می بایست یک کلید عمومی برای دریافت توکن های گرام خود (GRM) تا 24 مهرماه به تلگرام معرفی کنند. همچنین سورس کد کل پروژه TON در گیت هاب در دسترس است.

در این پیام همچنین گفته شده با توجه به این که مرحله آزمایشی با موفقیت گذرانده شده است، بلاک چین تلگرام عرضه می شود.

اواسط شهریورماه، تلگرام اکسپلورر شبکه آزمایشی TON و نرم افزار ایجاد گره و همچنین نسخه آلفا کیف پول توکن گرام را برای پلتفرم iOS منتشر کرد.

با توجه به عرضه یک کامپایلر برای زبان سالیدیتی به نظر می رسد که بلاک چین تلگرام با بلاک چین اتریوم سازگار است و این به کاربران این امکان را می دهد تا قرارداد های هوشمند خود را در شبکه اتریوم به شبکه TON منتقل کنند.

این کامپایلر را استارتاپ TON Lab که توسط سرمایه گذاران تلگرام گردانده می شود، ساخته و قرار است قرارداد های هوشمندی که به زبان سالیدیتی نوشته شده را به قرارداد های هوشمند مناسب برای شبکه تلگرام تبدیل کند.

© 1385 - 1400 فروشگاه تخصصی ابزار بورس
  • کانال ما در تلگرام
  • مقالات
Top