فروشگاه تخصصی ابزار بورس

راهنمای جامع در مورد پرفکت مانی

راهنمای جامع در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟

پرفکت مانی یک سیستم جهانی است که به عنوان ابزاری مناسب برای پرداخت های آنلاین ایجاد شده است. در اینجا کارهایی را که می توانید با استفاده از پرفکت مانی انجام دهید را ذکر کرده ایم:
• انتقال پول بین کاربران
• به نمایندگی از پروژه های تجاری مختلف در اینترنت ، پرداخت هایی را قبول کنید
• انجام پرداخت های منظم در اینترنت
• ذخیره وجوه در یک حساب الکترونیکی امن و دریافت سود
• پرداخت کالاها و خدمات در فروشگاه های آنلاین مختلف
• ذخیره ی دارایی های خود در ارز های دیجیتال بدون خطر و بدون نیاز به ایجاد کیف پول اضافی
• خرید آنلاین بیت کوین ، طلا و ارز های دلار و یورو
• گرفتن یا دادن وام پرفکت مانی با توجه به شرایط شخصی خود

پرفکت مانی چه ارز هایی را پشتیبانی می کند؟

هر حساب کاربری یک حساب چند ارزی است که به 4 حساب ارزی مختلف تقسیم می شود:
• USD / دلار آمریکا
• EUR / یورو
• طلا
• بیت کوین

چگونه می توانم مشتری پرفکت مانی شوم؟

برای تبدیل شدن به مشتری پرفکت مانی ، باید در سیستم ثبت نام کنید

تفاوت بین حساب های شخصی و تجاری پرفکت مانی چیست؟

حساب شخصی برای افراد در نظر گرفته شده است. حساب کاربری تجاری برای اشخاص حقوقی در نظر گرفته شده است. هر دو نوع این حساب ها را می توان برای فعالیت های تجاری بدون محدودیت استفاده کرد.

چه تفاوتی بین یک حساب پریمیوم و حساب همکار (پارتنر) وجود دارد؟

حساب پریمیوم ، حسابی با ویژگی های منحصر به فرد است ، به خصوص در زمان ارائه پشتیبانی به مشتری. این نوع وضعیت در پایان سال اول یا به محض رسیدن به سطح معینی از گردش حساب اعطا می شود. مشتری حق دارد برای ارتقاء وضعیت خود ، یک برنامه ویژه ارائه دهد. داشتن وضعیت پریمیوم نیز در مقایسه با وضعیت عادی کارمزد کمتری را ارائه می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که کارمزد خدمات حساب پریمیوم همانند حساب های تأیید شده است.
یک حساب کاربری همکار نیز یک نوع حساب ممتاز است که معمولاً توسط یک نماینده سیستم پرداخت، صرافی یا خدمات مبادله ارزی باز می شود. این نوع حساب به شرکت هایی که تجارت آنلاین انجام می دهند کمک می کند تا پردازش پرداخت B2B را بهینه سازی کنند.

چگونه می توانم حساب پریمیوم را دریافت کنم؟

برای دریافت درجه پریمیوم (ممتاز) ، باید حداقل یک سال از ثبت نام شما در پرفکت مانی گذشته باشد و حداقل 100،000 دلار آمریکا یا معادل آن به صورت ارز دیگری سپرده داشته باشید.

چرا حین ثبت نام در پرفکت مانی خطا داده می شود ؟

اگر سرور وب سایت پرفکت مانی در حال تعمیرباشد ممکن است رخ دهد. شما می توانید چند ساعت بعد امتحان کنید. همچنین ممکن است که آدرس IP شما توسط سیستم حفاظت DDOS ما در لیست سیاه قرار گرفته باشد. سعی کنید آدرس IP خروجی خود را تغییر داده 

چرا ایمیل مرتبط با فعال سازی حساب پرفکت مانی را دریافت نکردم؟

ممکن است هنگام ثبت نام ، آدرس ایمیل خود را اشتباه وارد کرده باشید ، یا اسپم فیلترینگ شما پیام تولید شده توسط سیستم پرفکت مانی را مسدود کرده باشد. پوشه اسپم/Spam ایمیل خود را بررسی کنید. پیام احتمالاً طی چند ساعت ارسال خواهد شد. در غیر این صورت دوباره با یک ایمیل دیگر ثبت نام کنید.

در صورت فراموش کردن و یا قبول نکردن رمز عبور پرفکت مانی، چه کنم؟

شما باید شناسه عضویت (Member ID) خود را به همراه یک کپی اسکن شده از سندی که هویت شما را اثبات می کند برای پرفکت مانی ارسال کنید. پس از مقایسه این اطلاعات با اطلاعاتی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید ، رمز عبور شما به آدرس ایمیلی که در حین ثبت نام وارد کرده اید ، ارسال خواهد شد.

آیا می توانم با یک IP چند حساب PM داشته باشم؟

بله ، اما همه حساب ها باید دارای اطلاعات شخصی یکسانی باشند.

چه اقدامات امنیتی را باید هنگام ورود به حسابم انجام دهم؟

ابتدا ، اطمینان حاصل کنید که نوار آدرس مرورگر شما URL مناسب را نشان می دهد: perfectmoney.is آدرس وب سایت پرفکت مانی می باشد.
در صورت امکان ، از صفحه کلید مجازی استفاده کنید زیرا این امر شما را از سرقت احتمالی هویت توسط جاسوس افزار محافظت می کند. لطفاً به یاد داشته باشید که برای ورود به حساب کاربری خود ، فقط باید از نام کاربری خود ، رمز عبور و کد کپچا/captcha استفاده کنید. در بعضی موارد ، ممکن است از شما خواسته شود با وارد کردن کد ارسال شده به ایمیل خود، هویت خود را تأیید کنید. پرفکت مانی هرگز از شما آدرس ایمیل و رمز عبورتان را نمی خواهد. اگر درخواست هایی از این قبیل را مشاهده کردید ، به این معنی است که شما در یک سایت فیشینگ هستید ، آن را ترک کنید!
ما اکیداً توصیه می کنیم که ابزارهای امنیتی بیشتری مانندSMS Login و Code Card را فعال کنید. این ابزارها محافظت بالایی را برای حساب شما در مقابل دسترسی غیرمجاز فراهم خواهند کرد. لطفاً از اینکه آنتی ویروس شما به روز باشد و رایانه شما ویروس و بدافزار نداشته باشد اطمینان حاصل کنید.امنیت حساب پرفکت مانیووچر پرفکت مانی چیست و از کجا می توانم آن را خریداری کنم؟

ووچر یک کد ویژه است که می توانید از آن برای واریز وجه (سپرده گزاری) در حساب پرفکت مانی خود استفاده کنید. شما می توانید آن را به سایر کاربران پرفکت مانی که می توانند آن را در حساب های پرفکت مانی خود فعال کنند ، بدهید یا بفروشید. ووچر ها فوراً در بخش های “برداشت” یا “صورت حساب” می توانند ایجاد شوند

چگونه می توانم حسابم را توسط ووچر شارژ کنم؟

برای افزایش موجودی حساب خود با استفاده از ووچر، باید شماره و کد فعال سازی آن را در فیلد های مناسب در قسمت “deposit” وارد کنید. افزایش موجودی با ووچر سریعا انجام می شود.

چرا برای استفاده از پرفکت مانی به خدمات صرافی نیاز دارم؟

ارائه دهندگان خدمات صرافی به طور مستقیم با تعداد زیادی از گزینه های پرداخت کار می کنند که به کاربران کمک می کند تا از مزایای اصلی کار با سیستم پرفکت مانی بهره مند شوند. به عنوان مثال ، ارائه دهندگان خدمات صرافی می توانند به کاربران پرفکت مانی کمک کنند تا حساب های خود را از طریق سیستم های پرداخت مختلف ، کارت های عضو شتاب ، پول نقد و سایر ابزارها شارژ کنند.

چگونه می توانم از طریق بیت کوین حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنم؟

لطفاً به بخش “Deposit” بروید ، “Bitcoin” را انتخاب کنید و وقتی صفحه باز شد ، روی “Create a new deposit” کلیک کنید. حسابی را که می خواهید در آن سپرده گزاری کنید را انتخاب کنید و مبلغ سپرده را وارد کنید. بر روی “Preview” کلیک کنید. از صحیح بودن اطلاعات اطمینان حاصل کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

از کجا می توانم آدرس انتقال خود را دریافت کنم؟

آدرس را می توانید در سفارش سپرده ای که ثبت کرده اید پیدا کنید. می توانید آن را بلافاصله پس از ثبت کپی کرده یا بعداً آن را در فرم سفارش خود پیدا کنید. برای مشاهده فرم خود ، به بخش “Deposit” بروید و از لیست سفارشات سپرده خود در پایین صفحه انتخاب کنید. مورد مدنظر را انتخاب کنید که برای مشاهده جزئیات سپرده ، بر روی “View” کلیک کنید. در اینجا می توانید آدرس بیت کوین را برای ارسال پول خود به آن پیدا کنید.

هزینه deposit از طریق بیت کوین چقدر است؟

هیچ هزینه ای برای deposit از طریق بیت کوین وجود ندارد.

آیا می توانم مبلغ مشخص شده در فرم درخواست خود را در چند مرحله ارسال کنم؟

بله، شما میتوانید. هرچند ، کلیه پرداخت ها باید طی 24 ساعت پس از ایجاد فرم درخواست شما انجام شود و مجموع پرداخت های شما باید با مبلغ تعیین شده در سفارش شما برابر باشد.

اگر نتوانم مبلغ مشخص شده در سفارش سپرده خود را انتقال دهم چه کاری باید انجام دهم؟

برای مبلغی که می توانید انتقال دهید سفارش جدیدی ایجاد کنید.

من مبلغ کامل را پرداخت کرده ام اما به حسابم واریز نشده. علت آن چیست؟

سپرده شما تنها پس از دریافت کل مبلغ به صورت بیت کوین پردازش می شود. هر پرداخت حداقل نیاز به 3 تأیید از سیستم بیت کوین دارد

اگر نتوانم وام پرفکت مانی خود را پس بدهم چه اتفاقی می افتد؟

سیستم به طور خودکار حساب شما را مسدود خواهد کرد. هرگونه وجهی از حساب که برای وام استفاده شده ، جهت تسویه تعهدات شما استفاده می شود. بعلاوه ، ممکن است از طرف وام دهنده تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید. 

آیا می توانم فرم درخواست وام خودم را ایجاد کنم یا باید از موارد موجود وام یکی را انتخاب کنم؟

همه چیز به اولویت های شما بستگی دارد. اگر زمان برای شما اهمیت دارد ، انتخاب از بین وام های موجود گزینه ای مناسب برای شما است زیرا سریع پول را دریافت خواهید کرد. وقتی فرم درخواست دلخواه خود را ایجاد می کنید ، می توانید شرایط بهتری را برای خودتان بخواهید ، اما باید منتظر یک وام دهنده باشید که مایل است شرایط شما را بپذیرد.همه چیز در مورد پرفکت مانی

همچنین بخوانید 
چگونه می توانم یک ووچر پرفکت مانی جدید ایجاد کنم؟

شما به راحتی و فوری می توانید یک ووچر جدید در بخش “Withdrawal” وب سایت پرفکت مانی ایجاد کنید. برای انجام این کار ، باید مبلغی که می خواهید برداشت کنید را وارد کنید و حساب مورد نظر برای پرداخت را انتخاب کنید.

آیا برای شارژ حساب از طریق ووچر پرفکت مانی کارمزدی دریافت می شود؟

واریز وجه توسط ووچر رایگان است.

آیا برای صدور ووچر هزینه ای دریافت می شود؟

بله. این سیستم هزینه استاندارد را دریافت می کند:
0.5٪ از مبلغ ووچر برای حساب های وریفای شده
1.9٪ برای حساب های وریفای نشده

چگونه می توانم برداشت از حساب پرفکت مانی خود را با ارز هایی غیر از بیت کوین انجام دهم؟

اگر می خواهید ارز پرفکت مانی خود را برداشت کنید ، باید با یکی از ارائه دهندگان خدمات صرافی معتبر تماس بگیرید.

هزینه برداشت پرفکت مانی از طریق سرویس صرافی چقدر است؟

هر صرافی هزینه های خود را تعیین می کند. 

آیا برداشت پرفکت مانی به صورت بیت کوین هزینه ای دارد؟

بله ، سیستم انتقال وجه پرفکت مانی 0.5٪ از مبلغ منتقل شده به بیت کوین را کارمزد می گیرد.

هنگام تایپ آدرس بیت کوین اشتباه کردم. آیا می توانید آن را لغو کنید؟

خیر، همه پرداخت ها برگشت ناپذیر هستند. توصیه می شود که آدرس را تایپ نکنید بلکه آن را کپی و پیست کنید. همچنین باید قبل از ثبت پرداخت ، تمام اطلاعات را چندین بار بررسی کنید.

چگونه می توانم حساب پرفکت مانی خود را وریفای کنم؟

برای تأیید حساب خود ، به بخش “Settings” بروید و “Verification management” را انتخاب کنید.
مراحل وریفای حساب شامل 3 مرحله است:
ابتدا باید نام خود را تأیید کنید. برای تأیید نام خود ، باید یک نسخه اسکن شده از پاسپورت یا گواهینامه رانندگی خود را در فرم ارائه شده بارگذاری کنید. سپس ، کارمندان شرکت پرفکت مانی شخصاً نام موجود در حساب شما را با نام موجود در اسناد مقایسه می کنند. اگر اطلاعات مطابقت داشته باشند ، نام شما تأیید خواهد شد. اگر سند شما به زبان انگلیسی نیست ، باید ترجمه معتبری را ارائه دهید.

مرحله دوم شامل تأیید آدرس است. برای تأیید آدرس خود ، باید یک نسخه اسکن شده از قبوض برق،آب و یا تلفت خود را با نام و نشانی خود که روی آن چاپ شده است ، آماده کنید. اگر مدارک شما به زبان انگلیسی نیست ، باید ترجمه معتبری را ارائه دهید. 

آخرین مرحله بررسی شماره تلفن شما است. تماسی که از سوی پرفکت مانی با شما گرفته می شود را پاسخ دهید و کد ارائه شده توسط سیستم خودکار را بنویسید. سپس این کد را در فرم موجود در وب سایت وارد کنید. اگر کد صحیح باشد ، وضعیت شماره تلفن شما به حالت “verified” تغییر می یابد.

آیا می توانم تنها یکی از سه مرحله وریفای حساب را انجام دهم؟

برای تأیید حساب خود ، باید هر سه مرحله را انجام دهید. “تأیید آدرس” و “تأیید شماره تلفن” تنها پس از تأیید نام شما در دسترس قرار می گیرند.

من یک نسخه از پاسپورت خود را ارسال کرده ام اما نام من تأیید نشده است. چرا؟

تأیید اطلاعات توسط کارمندان پرفکت مانی به صورت دستی انجام می شود ، بنابراین این روند ممکن است 3 تا 5 روز طول بکشد.

هزینه وریفای حساب پرفکت مانی چقدر است؟

روند تأیید به صورت کاملاً رایگان است.

اگر حساب پرفکت مانی من تایید نشد، چه کاری باید انجام دهم؟

احتمالاً برخی از اطلاعاتی که ارائه کرده اید ناقص یا نادرست بوده است. دلیل رد شدن مدارک شما در تیکتی برای شما ارسال می شود. لطفاً مشکل را حل کرده و دوباره برای تایید تلاش کنید. اگر مطمئن هستید خطایی رخ داده است 

چگونه سیستم نرخ بهره سالانه را محاسبه می کند؟

در پایان هر ماه ، سیستم 0.33٪ از حداقل مانده حساب شما را محاسبه می کند. به عنوان مثال ، اگر مانده حساب شما در طول یک ماه بالا یا پایین رفته باشد اما حداقل ارزش آن 1000.00 دلار باشد ، در پایان آن ماه به شما 3.30 دلار اعتبار می رسد.

© 1385 - 1401 فروشگاه تخصصی ابزار بورس
  • کانال ما در تلگرام
  • مقالات
Top