فروشگاه تخصصی ابزار بورس

انت ماینر S17

استخراج ارز های دیجیتال توسط ماینر ها همواره مورد توجه استخراج کنندگان ارز دیجیتال بوده است. شرکت بیت مین که تولید کننده قوی ترین ماینر های دنیاست، خبر رونمایی جدید ترین انت ماینر خود را منتشر کرده است.

سری 17 از محصولات انت ماینر که گفته شده بود در 9 آوریل عرضه می شود شامل سه تا از پیشرفته ترین استخراج کنندگان بیت کوین وبیت کوین کش هستند. این سه دستگاه با نام های زیر عرضه می شوند:

  • Antminer S17
  • Antminer S17 Pro
  • Antminer T17

انت‌ ماینرهای سری ۱۷ در نوع ۵۶ ترا هش در ثانیه (TH/s) و ۵۳ (TH/s) و با دو حالت استخراج مختلف به بازار عرضه می‌ شوند. هر دو مدل در حالت معمولی با انرژی ۴۵ ژول به ازای هر ترا هش (J/TH) و در حالت کم قدرت نیز با ۴۲ J/TH کار می‌کنند.

انت ماینر S17 Pro نیز دارای دو نوع 53 و 40 ترا هش در ثانیه است. این دستگاه به مصرف کنندگان اجازه تغییر تنظیمات مطابق با نوع استخراج را می دهد. در هر دو حالت ، دستگاه توان مصرفی 45 J/TH در حالت توربو و توان 39.5 در حالت معمولی دارد. Antminer S17 Pro در حالت کم قدرت با توان 36 J/TH کار می کند.

انت ماینر S17 Pro نیز دارای دو نوع 53 و 40 ترا هش در ثانیه است. این دستگاه به مصرف کنندگان اجازه تغییر تنظیمات مطابق با نوع استخراج را می دهد. در هر دو حالت ، دستگاه توان مصرفی 45 J/TH در حالت توربو و توان 39.5 در حالت معمولی دارد. Antminer S17 Pro در حالت کم قدرت با توان 36 J/TH کار می کند.

 

شرکت بیت‌ مین سال گذشته از اولین تراشه استخراج ۷ نانومتری خود با توان مصرفی ۴۲ J/TH رونمایی کرد. در نوامبر ۲۰۱۸، این شرکت دستگاه‌ های استخراج S15/T15 خود را که با تراشه‌ های ۷ نانومتری مجهز شده بودند را عرضه کرد. آن‌ها ادامه‌ دهنده‌ نسل تراشه‌ های ASIC هفت نانومتری BM1397 و دستگاه‌ های استخراج انت‌ ماینر سری ۱۷ هستند.

تراشه های BM1397 بهبود هایی در جهت کارایی موثرتر و کارآمدتر دستگاه های استخراج S17 داشاع است. هم چنین دستگاه S17 Pro مجهز به یک سیستم خنک کننده جدید است. این سیستم خنک کننده از دستگاه S15 استفاده میکند که اختلاف دمای ورودی و خروجی را کاهش می دهد و عملکرد دستگاه بهبود می یابد.

© 1385 - 1400 فروشگاه تخصصی ابزار بورس
  • کانال ما در تلگرام
  • مقالات
Top