فروشگاه تخصصی ابزار بورس

پشتیبانی کامل دلار از TrueUSD

TrustToken نتایج بررسی ارز دیجیتالی خود را با نام TrueUSD در 8 آوریل اعلام کرد. بازرسی ها نشان می دهد که این ارز از پشتیبانی کامل دلار آمریکا بهره می برد. در گزارش حسابداران مشتقل که توسط اداره حسابداری Cohen & Company در 31 مارس ارائه شد، تراز دلار آمریکا در وجه الضمان 199063885 بود و بالانس TUSD در حدود 198982291 بود. توکن های ارائه شده TUSD از بالانس حساب وجه الزمان بیان شده بیشتر نیستند.

 

طبق این گزارش می توان با تراکنش های حساب های وجه الضمان شامل سپرده ها و توکن های پرداختی، میزان TUSD را با تراکنش های هماهنگ کرد. در ماه گذشته، TrueUSD عضویت خود را در اداره  حسابداری Armanino اعلام کرد. در این اداره ابزاری وجود دارد که تاجران می توانند بالانس توکن و سرمایه را ببینند.

آرمانینو مستقیما به حساب های وجه الضمان طرف ثالث متصل است و توکن های TrueUSD را به عنوان وثیقه نگه میدارد و از نودهای اتریوم خود استفاده می کنند تا میزان دقیق TUSD را تضمین کتتد.

برخی از ارزهای پایدار (ارزهای دیجیتالی که از ارزها، الگوریتم ها و دارایی های فیزیکی برای ثبات استفاده می کنند) قبلا مورد این اتهام بوده اند که منابع لازم را برای پشتیبانی ندارند. (توضیحات بیشتر در: آیا پشتوانه تتر دلار آمربکاست؟) در ماه مارس، پس از اینکه کاربران شبکه های اجتماعی متوجه شدند آلت کوین توسط دلار پشتیبانی نمی شود، توسعه دهندگان ارز پایدار تتر شروع به بازرسی کردند.

گزارش های جدید نشان می دهد که هر تتر 100% توسط منابع حمایت می شود و این منابع عبارتند از ارزهای سنتی و معادل پولی آنها و گاهی شامل سایر دارایی ها و وام هایی می شود که توسط تتر از شخص ثالث گرفته شده اند. این موضوع باعث شد برخی از اعضا از پشتیبانی غیر از دلار خرده بکیرند و بیان کنند که هرچیزی غیر از دلار باعث خطر می شود.

© 1385 - 1400 فروشگاه تخصصی ابزار بورس
  • کانال ما در تلگرام
  • مقالات
Top